HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Maqedonia
Ne fokus/ Shkendija barazon me Vardarin, maqedonasit racizem ndaj shqiptareve
nga AlbaniaSoccer    E diel, 08 Dhjetor 2013 21:30    pdfShtypEmail
shkendija e tetovesNe kryefjalen e javes ne Maqedoni, tifozet maqedonas kane share dhe ofenduar ne korr shqiptaret. Ndeshja mes Vardarit dhe Shkendijes eshte mbyllur ne barazim 0-0 ndersa ne stadiumin “Filipi i...
Lexo ma...
 
Maqedoni/ Shpetim Duro nis stervitjen me Shkendijen
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 25 Nentor 2013 23:43    pdfShtypEmail
shpetim duro tek shkendijaTrajneri i ri i skuadres tetovare Shkendija, ka nisur punen e tij te re. Shpetim Duro eshte prezantuar me skuadren dhe me mediat vendore dhe pasi ka thene fjalen e tij te pare ka filluar stervitjen...
Lexo ma...
 
Maqedoni/ Shpetim Duro trajneri ri i Shkendijes se Tetoves
nga AlbaniaSoccer    E diel, 24 Nentor 2013 19:24    pdfShtypEmail
shpetim duro-Shpetim Duro pritet te marre postin e trajnerit te skuadres shqiptare ne Maqedoni, Shkendija e Tetoves. Duro ka marre rrugen drejt destinacionit te ri dhe pritet qe te henen te behet prezantimi tek...
Lexo ma...
 
Maqedoni/ Shkendija shkarkon trajnerin Gjore Jovanovski
nga AlbaniaSoccer    E diel, 24 Nentor 2013 13:51    pdfShtypEmail
Pas humbjes se thelle 0-5 me Rabotnickin diten e Shtune ne takimin per Kampionat, si dhe eliminimit nga Kupa e Maqedonise ne cerekfinale, drejtuesit e Shkendise ka vendosur qe te bejne ndryshim ne...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL